Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

PURE 5 RIC BİNAX

PURE 5 RIC BİNAX
Ürün Kodu: 21

SIEMENS BİNAX PURE 5 ORTA VE İLERİ DERECE KAYIPLARA

32 KANALLI DAR YÖN SELLİK NANO KAPLAMA,GÜRÜLTÜ BASKILAMA ,FREKANS SIKIŞTIRMA ÖZELLİKLİ.
5,900.00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  PURE 5 RIC BİNAX


  Saf Binax İşitme Renkleri

  Özellikler

  • Üstün çift taraflı dinleme deneyimi
  • daha iyi konuşma odaklanmak yardımcı Yöneltme mikrofonları
  • uygun kontrol için prim kablosuz bağlantı
  • Bu tür ibadet yerleri, tiyatrolar, ya da kamu binaları gibi bir indüksiyon döngü ile donatılmış tesislerinde, doğrudan kulaklarınıza içine konuşma bağlantısı ve iletimi için bobini
  • Bir kulak çınlaması tedavisi özelliği tinnitus yönetmenize yardımcı ve aynı zamanda işitme geliştirmek için
  • sorunsuz kullanım için bir şarj cihazı ve şarj edilebilir pilleri kullanırken Rechargeability. Yılda bir kez yerine haftada bir kez değiştirme piller
  • e2e kablosuz 3,0 iletir iletim teknolojisinin önceki nesle göre saniyede 1000 x daha fazla veri
  • Daha fazla güvenilirlik için nem, ter, toz direnci ve kir IP67 oranlı. 30 dakika boyunca su 3 ayakları üzerinde dalmış olabilir.
  • program veya ses ayarlamaları için Rocker anahtarı
  • İki klinik çalışma binax bazı zorlu ortamlarda normal işiten daha iyi sağladığını göstermiştir (Kuzey Colorado, 2014 Üniversitesi; Oldenburg Hörzentrum, 2013): Konuşma Resepsiyon eşikleri (SRT)


  Saf Binax çok başarılı Micon teknolojisi yeni nesil işitme teknolojisidir. Binax Micon% 20 daha hızlı işleyen ve klinik dinleme zorlu ortamlarda normal işiten daha kanıtlanmış oldu. Saf Binax zengin özelliklere sahip, kullanışlı, kolay kullanım, çok gizli ve en yakın rakip işitme cihazları üçte birinden az pil tüketimini kullanır. Bir 312 pil kullanır, çünkü Saf Binax Carat Binax daha küçüktür.

  Binax odyolojik mühendisliğinde tam bir devrim olarak kabul bir gelişmedir. İki bağımsız klinik çalışmalar restoranlar, kokteyl, araba gibi ve rüzgarda, bazı zor dinleme koşullarında normal işitme daha iyi performans Binax göstermiştir.

  Her iki kulakta gelen bilgiler, ses kaynakları lokalize uzaysal yönünü korumak ve daha iyi konuşma anlamak için kullanılır. Bu gürültülü ve zorlu dinleme koşullarında özellikle yararlıdır. iki kulak veya binaural işitme ile işitme avantajlarını kullanarak, Saf mümkün olan en doğal dinleme deneyimi sunmak için size teknolojiyi getiriyor.

  Kanal (RIC) işitme cihazları ise alıcı Kulak (BTE) işitme cihazları arkasında geleneksel küçüktür. devresi, alıcı bazı kulak kanalına işitme konut taşındı çünkü bu durum geçerlidir.Sonuç RIC tasarım çok daha küçük bir gövdeye sahiptir olmasıdır.

  Saf şarj edilebilir bir işitme olduğunu ve ihtiyatlı işitme ayarlarını yapmak için izin ve Google Maps veya FaceTime gibi TV, akıllı telefonlar ve favori uygulamalarınız gibi ses çeşitli kaynaklardan, bağlanmak izin azami kontrol ve bağlantı sunuyor . Saf Binax easyTek, easyTek App ve rahatlık ve takdirine ek bir düzeyi için izin TouchControl App gibi aksesuarlar vardır.

  Bu uydurma aralığı en herhangi bir işitme kaybı barındırabilir var. Bu zamanla ilerleyici işitme kaybı barındırabilir. Siemens işitme cihazları kaliteli işitme cihazı teknolojinin önde gelen kenarında her zaman vardır. Mekansal Konuşma Odak, Dar Directionality, Mekansal Yapılandırıcı, Binaural eWindscreen ve e2e Kablosuz 3.0: Binax bu yeni özellikler içerir.Bu 7BX, 5BX ve 3Bx özelliği seviyelerinde mevcuttur.