Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

PHONAK VİRTO Q CIC

PHONAK VİRTO Q CIC
Ürün Kodu: 24

PHONAK VİRTO Q CIC GÖZÜKMEYEN MODELİMİZ UZAKTAN KUMANDALI

ORTA VE İLERİ DERECE KAYIPLARA HİTAP EDER.

KABLOSUZ BAĞLANTI ÖZELLİKLİ GÜRÜLTÜ SESLERİNİ BASKILAR MİSAL ARABADANKEN BAŞINIZI YANINIZDAKİNİN KONUŞMALARINI ANLAMAK İÇİN DEVAMLI ÇEVİRMENİZE GEREK YOK KALABALIK ORTAMLARDA SİNEMA VE TİYATRO GİBİ YANKILI ORTAMLARDA BİLE SİZİ RAHATSIZ EDİCİ SESLERİ ORTADAN KALDIRIR.
0.00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  PHONAK VİRTO Q CIC

  Güven ile hayatın zengin seslerini keşfetmek Görünmezlik. Kişinin ihtiyaçlarına ve yaşam tarzına uygun takım elbise gibi kişiye özel görünmez modelleriyle birlikte.

  • Performans ve estetik arasında mükemmel denge
  • En yüksek dinleme konforu ve ses kalitesi
  • Kişinin kulak kanalına uygun hazırlanmış .

  VİRTO Q RENKLER

  PHONAK Virto Q Modellerinin Uygulama Aralıkları

  Phonak Virto Q hafiften ileri dereceye kadar olan işitme kayıplarını kapsayacak şekilde tasarlanmıştır.

   
   

  İŞITME CIHAZI TEKNOLOJILERI

   Stiller ve Renkler

   Küçüktür görünmez - size uyacak şekilde tasarlanmıştır
   Estetik küçük boyutuyla daha iyi anlamanızı sağlayacak tüm özelliklere sahiptir.

   Phonak Virto Q-nano modeli neredeyse görünmez olmasının yanısıra tam güven veren ,sektörün en küçük kişiye özel işitme cihazıdır.

   Tüm modeller ve renkler

   Özellikleri ve Faydaları

   Virto Q estetik ve görünmez oluşu ile takdir toplamaktadır. Benzersiz iç özellikleri geniş seçim olanağı sunar. İşitme uzmanımız size ,uygun çözümü seçmenizde yardımcı olacaktır.

   Özelliklerin tam listesi

   Önemli özellikler  
   DuoPhone Telefon konuşmaları yüksek kaliteli ses olarak her iki kulaktan da duyulur böylece telefonda daha iyi iletişim kurabilirsiniz. animasyon izle
   Rüzgarda Konuşma Rüzgar gürültüsü konuşmaların anlaşılmasını ve dinleme konforunuolumsuz yönde etkileyebilir, Rüzgarda konuşma özelliği sayrsinde konuşma sırasında rüzgar esiyor olsa bile, konuşmayı iyi anlayabilmenize yardımcı olur. 
   animasyon izle 
   Otomatik Stereo Yakınlaştırma Kalabalık bir ortamdaki kişinin konuşmaları anlamasını olumsuz etkileyecek bir düzeye uşlaştığı zaman, otomatik olarak StereoZoom otomatik devreye girer ve neye odaklanmışsanız onun duyulması için oraya odaklanır.
   animasyon izle 
   oto ZoomControl
   Konuşmacıyla yüz yüze olmadığınız durumlarda örneğin bir arabanın içindeyken başınızı konuşan kişiye çevirmenize gerek kalmadan konuşmacıya odaklanmanızı sağlar.
   animasyon izle

    

   Özelliklerin tam listesi

   Bağlantı ve İletişim

   İşitme cihazı kullanıyorsanız bile ,cep telefonları, bilgisayarlar, televizyonlar, oyun konsolları ve MP3 çalarlar. Bugünün interaktif dünyasında sizde olabilirsiniz. Phonak Virto Q işitme cihazı kolayca bu iletişimi sağlar ve sizi tüm medya seçeneklerine bağlar. Bütün kablosuz iletişim portföyü