Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

ACE 3 BİNAX

ACE 3 BİNAX
Ürün Kodu: 24

SIEMENS BİNAX ACE 3 24 KANALLI ORTA VE İLERİ DERECE KAYIPLARA DAR

YÖNSELLİK TİNNİTUS TERAPİ NANO TEKNOLOJİLİ
4,500.00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  ACE 3 BİNAX  Ace  binax . 
  Şimdi her zamankinden daha sağduyulu.

  Ace ™  hep boyutu en aza indirmek ve takdir maksimize bir kriter belirledi. Ultra-küçük konut bunu bizim ufak yapar  RIC  ise çözüm  binax , yeni nesil  BestSound ™  Teknolojisi, daha yeni Ace artırır  binax en  takdir düzeyinde. Uzaktan kontrol edilebilen yeni aracılığıyla  TouchControl  App, müşterileriniz birkaç hızlı musluklar ile işitme programları, hacim, bas ve tiz çalışabilir  iOS veya Android *  akıllı telefonlar . Bu Ace yapar  binax  ilk kez kullananlar veya takdir ve rahatlık talep insanlar için bir optimum çözüm. Ace ile  binax şimdi her ikisi de olabilir -, müşterileriniz takdirine ve işlevsellik arasında bir seçim yapmak zorunda değilsiniz.

  * Android, Google Inc.'in ticari markasıdır

  Discreet tasarım:

  • ultra gizli, ergonomik tasarımı Konut
  • Renk Dönüşüm Kiti
  • Boyut 10 A akü
  • Programlanabilir düğme veya düz kapak
  • Açma / kapama düğmesi, pil kapağı
  • Sızdırmazlık Değerlendirme IP 67
   • 30 dakika sudan 1 m daldırma için IPX7 su direnci
   • kalite uzlaşmaz ve güvenliği için IP6X tam toz koruma

  Üstün performans:

  Özellikler

  Ace  binax  birçok gelişmiş özellikler sunuyor. Aşağıdaki tabloda performans düzeyine göre özelliklere genel bir bakış sağlar.

  •  
   miniReceiver  2.0 S
  •  
   miniReceiver  2.0 M
  •  
   miniReceiver  2.0 P
  •  
   miniReceiver  2.0 HP


  Güncelleme - Binax yardımcıları dizi dışında şimdi. Insio, çok küçük bir görünmez-in-the-kanal varyant yelpazesine eklendi.

  Siemens Binax 3 Binax aralığında giriş seviyesi teknoloji seçenektir. Bu 24 kanal yardımcısıdır ve Binax 5 veya Binax 7 daha az özelliklere sahiptir ama aynı temel işleme çipi kullanır. Tüm modeller derin tüm işitme kaybı dışında uygundur.

  Ana Özellikler

  Binaxfocus 

  BinaxFocus böyle bir restoran olarak gürültülü bir ortamda olduğunda ilgili speach sesleri doğru daha sıkıca işitme odaklanır.

  Binaxsound

  BinaxSound HD (High Definition) ses kalitesini sağlamak için her iki işitme cihazı arasında gelen sesleri paylaşır.

  24 Kanallar

  Binax 3, ve diğer birçok işitme cihazlarından daha fazla aslında tamamen orada daha başka giriş seviyesi işitme 24 kanal içeriyor. Bu özel işitme cihazı tek başına kanallarda diğerlerine göre edilmemelidir ancak çok kanalları kullanarak Binax yoludur diğer üreticilere farklıdır.

  e2e Kablosuz

  Sen süreç tek bir birim olarak bir arada sesler işitme cihazları gerçek kulakları gibi daha doğal çalışmak anlamına gelir kablosuz iletişim iki işitme cihazı alarak bir binaural işitme etkisi olsun. e2e kablosuz ne güçler Yukarıdaki özellikler, binaxsound ve binaxfocus olduğunu.

  Diğer özellikler

  eWindscreen

  Bu program rüzgar onları vurur ne zaman işitme cihazı alabilirsiniz çatırtı sesi azaltır.

  ses Pürüzsüzleştirici

  Eğer bunları duymak önce ani yüksek sesler azalır. çarparak kapılar daha az sarsıcı olarak böyle geliyor bu yüzden işitme çabuk tepki verir. 

  Tinnitus Noiser

  işitme size tinnitus fark daha fazladır nerede genellikle sessiz bir ortamda, olduğunda seslerin bir dizi oynayarak tinnitus sesler sizi rahatsız etmek için yardımcı olabilir.

  Geri Bildirim İptal

  bunu duymak önce bir şey sizin yardımları çok yakın aldığında olabilir geribildirim squealing sesi çıkarılır. Bu ses kalitesinde herhangi bir bozulma olmadan yapılır.

  Siemens işitme cihazları bir kaç yıl önce ve Binax aralık yaygın işi en iyi olarak kabul edilir çok daha iyi. Siemens her zaman daha iyi yaptıkları diğer tüm ürünleri için bilinen ama şimdi diğer işitme üreticileri yetişmeye başlıyor. Eğer Binax işitme cihazlarında ilgilenen varsa o zaman da düşünmek isteyebilirsiniz  Binax 5  veya  Binax 7  serisinin orta ve üst modelleri vardır.

  - See more at: http://www.yourhearing.co.uk/hearing-aids/siemens/binax-3-pureace-carat#sthash.H1PpwA4e.dpuf