Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

İNSİO 5 CIC BİNAX

İNSİO 5 CIC BİNAX
Ürün Kodu: 22

İNSİO 5 KANAL İÇİ ORTA VE HAFİF DERECE KAYIPLARA.

32 KANALLI 6 PROGRAMLI ÜRÜN MONTAJ YURT DIŞINDA GERÇEKLEŞMEKTEDİR.
5,900.00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  İNSİO 5 CIC BİNAX
  Insio

  binaural yönlülük lider.

  Insio ™ gümrük hiç binax sayesinde öncekinden daha güçlü! Şimdi derin işitme kaybı olan hastalar için mevcuttur. yüksek büyütme, küçük tasarımı ve kablosuz işlevselliği bir arada Insio boyutu küçük ama performansı büyük hale getirir.

  Binaural OneMic yönlülük ile Insio binax tamamen kanal içi (CIC) işitme gerçek dünyanın ilk temsil etmektedir. Bu küçük, özel olarak uyarlanmış işitme sadece binaural teknoloji ile elde edilebilir yönlülük sunuyor. Ayrıca, tüm Insio binax modelleri, en ince görünmez-in-the-kanal (IIC) seçeneğine, üzerinden uzaktan kontrol edilebilir TouchControl Uygulama ™. Bu olağanüstü odyolojik performansı ile neredeyse görünmez bir çözüm binax Insio yapar.

   

  Siemens Insio İşitme Olağanüstü Ses KalitesiBisikletleri üzerinde Aile Siemens Insio Takan

  Insio binax derin işitme kaybı olan kişiler için amplifikasyon sağlar. Bizim süper kulak arkası (BTE) işitme güçlendirilmiş olarak onun şaşırtıcı güç hattı in-the-kanal (ITC) ve CIC modelleri neredeyse güçlü olmak için yeterli amplifikasyon içerir. Oysa nedeniyle akıllı inşaat, bu modeller minik muhafazalar ile donatılmıştır. Daha fazla güç ve daha küçük boyutta Bu inanılmaz kombinasyonu derin işitme kaybı olan kullanıcıları arasında geleneksel güç modelleri ile daha neredeyse iki katı yüksek bir uydurma oranı sağlar.

  Ayrıca, hemen hemen tüm enerji hattı da dahil olmak üzere binax modelleri, Insio gibi kablosuz bağlantı olarak binax avantajlarını sunar. Insio binax hatta onların işitme cihazları üzerinde tam bağımlı olan insanlar için, bir gizli ama güçlü işitme deneyimi sağlar.

  Sadece en iyi ses sinyali - hatta rüzgarda.

  Ne olursa olsun dışarıda ne yaptığını, Insio en eWindScreen ™ Binoral her dakika zevk yardımcı olur.Bu sinir bozucu rüzgar gürültüsü en aza indirir ve dinlemek istediğiniz seslerin netliğini üst düzeye çıkarır.

  tinnitus iyiye.

  Tinnitus rahatsız ve rahatsız edici olabilir. Insio isteğe bağlı kulak çınlaması tedavisi sinyalleri tinnitus sıkıntı azaltmak ve konfor ve huzur dinleme dönmek için kişiselleştirilmiş bir tedavi sinyali yayarak rahatlama sağlamaya yardımcı olabilir.

  Siemens Insio İşitme Modelleri

  Insio sunmaktadır:

  • İleri BestSound ™ Teknolojisi
  • Mükemmel bir uyum için ergonomik tasarım dört ısmarlama modelleri mevcuttur: 
   ITE (kulak içi) 
   (in-the-kanal) ITC 
   (tamamen kanal içi) CIC 
   IIC (görünmez kanal içi)
  • Insio iki yönlü mikrofon modeller - ITE'ler ve ITCS - kullananlar işitmesi normal olanlara göre daha iyi zorlu ortamlarda konuşmaları anlayabilirim ki gelişmiş **.
  • Hatta küçük IIC 65 dB kazanç, kadar
  • CICS ve ITCS, hatta güç modelleri, geliştirilmiş performansı olan küçük inşa edilebilir
  • CICS ve IICS binaural OneMic yönlülük gelişmiş yönlülük sayesinde anlaşılması üstün konuşma sağlamak
  • Kesinlikle uygun kontrol ve ses akışı için prim kablosuz bağlantı Bluetooth özellikli cihazlarla
  • Bir kulak çınlaması fonksiyonu tinnitus yönetmek ve aynı zamanda işitme geliştirmek için
  • Optimal kulak havalandırma ve minimize tıkanması için Vent