Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

BİNAX ACE 7

BİNAX ACE 7
Ürün Kodu: 56

ORTA VE İLERİ DERECE KAYIPLARA HİTAP EDEN ABİNAX ACE 7 48 KANALLI DAR YÖNSELLİK KONUMLANDIRILCI UZAKTAN KUMANDALI

ÜRÜNÜMÜZÜ ÜCRETSİZ DENEMEK İÇİN UZMANLARIMIZLA İRTİBATA GEÇMENİZ YETERLİ OLACAKTIR.
8.000,00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  BİNAX ACE 7

  Siemens Binax 7 Ace


  Siemens Binax 7 Ace gösteren resim


  Binax Ace standart boyutunu 10 pil kullanır ve giyildiğinde sadece 2 cm boyunda zor algılanabilir.


  10 renk seçeneği saç ya da cilt tonları ile uyum için Ace serisi mevcuttur.


  düğme (bir birim bu boyutu dikkate değer bir özellik) elle seçilebilir programları sunmak için yardım sağlar.


  yardım çok küçük olduğu gibi e2e 3.0 kablosuz sistem ile donatılmış değildir ama Siemens Google Play veya Apple App Mağazaları üzerinde indirmek için ücretsiz yeni bir TouchControl App aracılığıyla hacim, program ve bas / tiz değişiklikler sağladı.


  İnsan vücudu normal binaural işitme yetenekleri sağlayan iki kulakları ile donatılmıştır. iki kaynaktan gelen ses verisi, hacim bizim algı artar netlik yeniler ve doğru gelen seslerin kaynağını kurmak için bize izin verir gibi bu önemlidir.Binaural işitme nedenle restoranlar ya da kahve dükkanları gibi zor ses ortamlarında etkili iletişim için bize sağlar.


  Ne yazık ki binaural işitme avantajları yaş veya işitme kaybının diğer nedenleri ile azaltılabilir ve devrimcidir kayıpları hafif ve orta derecede bu yeteneği geri yüklemek için Binax işitme sisteminin yeteneğidir vardır.

  binaural işitme iki işitme E2E 3.0 kullanılarak 12 kHz bant genişliği ile 48 kanalda bağlantılı sunmak için


  Her işitme iki mikrofon tarafından algılanan ses verileri kullanır aynı zamanda diğer kulakta bulunan iki mikrofon ses verileri alır. ters taraftaki kulağı yönlendirilen sinyal dijital olarak böylece sesi lokalize doğal yeteneğini koruyarak "baş gölge etkisi" için hesaba manipüle edilir.


  Her işitme cihazı 4 mikrofon verileri ses erişimi vardır ve uyum içinde çalışan bir sanal 8 mikrofon ağ oluşturmak.

  Siemens sanal 8 mikrofon ağını gösteren diyagram


  Binax 7 dar yönlülük gösteren diyagram  Dar yönü otomatik olarak hemen giyenin önünde hoparlör üzerinde duruluyor. Binax 7 ışın açısı sadece 45 derecedir.


  High Definition Ses Çözünürlük: Diğer Binax binaural özellikleri ile birlikte sanal sekiz mikrofon ağ Siemens dediği yaratır.


  Bu işitme teknoloji son derece enerji verimlidir. operasyon E2E'ye iken 3.0 kablosuz ses verilerinin yönlendirme için sadece 1.6 mA kullanır.


  Bu nedenle, Dar yönü ve diğer Binax özellikler edilebilir otomatik sık sık gerektiği gibi işletilen takan pil ömrü zarar vermeden mümkün olan en iyi işitme sunmak.