Silivri İşitme Cihazları

Bize Ulaşın

Millet Cad. (Turgut Özal Cad.) Ada Saray Apt. No:53 Kat:1 D:2 Fındıkzade (Fındıkzade Tramvay Durağı Karşısı) Fatih / İstanbul
info@silivriisitmecihazlari.com 0553.409 24 81 (09:00-24:00)
0505.089 82 44 (09:00-24:00)

NAİDA Q 30 UP

NAİDA Q 30 UP
Ürün Kodu: 49

PHONAK NAİDA SERİSİNDEN NAİDA Q30 UP 20 KANALLI 6 PROGRAMLI

ORTA VE İLERİ DERECE KAYIPLAR DA KESİN ÇÖZÜMLER ÜRETMEKTEDİR.
1.870,00 TL (KDV Dahil)
Ürün Detay

  NAİDA Q 30 UP

  anım

  Naida S30 Phonak'ın yüksek güçlü işitme aralığı için temel performans seviyesi modelidir. Duyulabilirliğini optimize etmek ve en zorlu dinleme situations.It şimdi saç ve cilt tonu seçenekleri içerir bir renk yelpazesi mevcuttur bile anlayış sağlamak için tasarlanmıştır.

  "UP" menzil ileri derecede işitme kaybı olan kişiler için uygundur.

  Naida S30 işitme ayrıca kablosuz aksesuar Phonak'ın yelpazesi ile tam uyumludur.

  Yeni özellikler

  daha temel işitme cihazı olmasına rağmen Naida Q30 hala bu ekstra güç artışı vardır ve özellikleri iyi bir seçenek sunmaktadır.Phonak'ın yeni Görev teknoloji ile birlikte, bu işitme yeni Binaural VoiceStream sunabilir. Bu işitme cihazları artık birbirleri ile iletişim ve daha fazla işitme deneyiminizi geliştirmek için bilgi paylaşımında anlamına gelir.

  Phonak'ın yeni Görev teknolojisi Binaural VoiceStream bize getiriyor. Bu hem işitme iletişim ve konuşma erişimi artırmak teslim ve dinleme deneyiminizi geliştirmek için birlikte çalışmak anlamına gelir. Bu teknoloji içinde Acclimatisation Müdürü içeren yenilikçi yeni özellikler vardır - gerektiğinde bu otomatik amplifikasyon seviyelerini değiştirir. düzeyleri ve ayarları da manuel olarak ayarlanabilir. Tüm bu işitme cihazı daha rahat hale getirmek için.

  Diğer özellikler

  • 8 Kanallar - kanalları işitme cihazı üzerinde var daha fazla kanal, böylece daha spesifik olarak bireysel ihtiyaçları için programlanabilir frekans aralığını işlemek.
  • Konuşma yakalama ve gürültü iptali geliştirmek için tasarlanmıştır Ultrazoom- A Binaural mikrofon uygulaması.
  • WhistleBlock - Bu da oluşabilir ıslık rahatsız edici geribildirim kurtulmak için yardımcı olur.
  • SoundRecover - yüksek frekanslı sesleri duymak için yeteneğini geliştirmek için yardımcı olan bir özelliktir.
  • NoiseBlock - Bu istenmeyen arka plan gürültülerini ortadan kaldırılmasına yardımcı olur.

   

  Not: belirtilen Fiyatlar AUD olan ve 1 işitme cihazı içindir. En iyi sonuçlar için, her zaman bir çift olarak işitme kullanmak - her yönden dengeli işitme ve ileri mesafelerde (10m vs 3m) den konuşmasını dinlemek için. 

  NaidaQ30